Viešoji įstaiga
Kelmės profesinio rengimo centras

2018-12-17 Kelmės skyrius. Baigėsi  „Kalėdinės taurės“ krepšinio varžybos. Šiais metais I- ąją vietą iškovojo GR 8/1 (I kurso pastatų restauratorių) grupės komanda: Globys Edgaras, Kalvaitis Arūnas, Kinderis Justas, Matulaitis Edgaras, Šepetys Taudvydas, Šileika Edgaras, Vedeikis Andrius. II – ąją vietą užėmė IG (9 klasė) grupės komanda: Baltkojis Martynas, Bružas Kajus, Grigas Haroldas, Jankus Airidas, Jasulaitis Andrius, Kupreščenka Mantas, Lukoševičius Adas, Mušauskis Arnoldas, Simanauskas Mantvydas, Višpulskis Tadas. Treti liko GR 6/2 (III kurso pastatų restauratorių) grupės moksleiviai: Globys Dovydas, Janušauskas Petras, Navickas Domantas, Petrauskas Robertas, Pocius Arūnas. Sveikinam nugalėtojus !