Į

 (8 427) 61 075

Info@kprc.lt  

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai 

Elektroninis dienynas


2g, GM 0/1, GV 0/1 GA 0/1, GA0/2, GV 1/1 grupės kartu su istorijos mokytoja A. Valmontiene paminėjo Laisvės gynėjų dieną ir papildė savo mintimis apie laisvę "Laisvės minčių medį". Mokiniai sugiedojo Lietuvos himną, taip pat žiūrėjo ir aptarė dokumentinius filmus, o darydami testus, stengėsi atskirti, kur tiesa, kur melas ir analizavo faktų ir šaltinių tikrumą.

 


2022-01-13 Tytuvėnų skyrius. Mūsų mokykla dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Ugdymo įstaigos languose dešimčiai minučių uždegtos vienybės ir pergalės žvakutės, kurios kartu ir sušildė širdis – mes laisvi, mes dėkingi, mes prisimename. Žiūrėjome filmą „Mes dainuosim“, vyko istorijos pamoka „Nenugalėta laisvė“. Mokiniai, dalyvaudami kahoot žaidime „13 klausimų apie sausio 13-ąją“, galėjo pasitikrinti žinias apie šią išskirtinę  Lietuvai dieną, sužinoti naujų faktų. Visa mokyklos bendruomenė atliko E. Masytės dainą „Laisvė“ – tikrų tikriausią neoficialų himną tuo metu, kai Lietuva vadavosi iš okupacijos gniaužtų. Laisvės gynėjų dieną segėjome neužmirštuolės simbolį, kuris neleis pamiršti kritusių už Lietuvos laisvę.


2022-01-13. Bibliotekoje parengta paroda: bibliotekos vedėja Vita Grigienė kiekvienais metais lankytojams primena, kuo ypatinga Sausio 13-oji.


Gruodžio mėnesį vyko tradicinės mokyklos krepšinio „Kalėdinės taurės“ varžybos. Jose dalyvavo 4 grupės: GA 1/1, 1G, GA 0/2 ir GS 0/1. Geriausiai sekėsi GA 0/2 grupės komandai, kuriai atstovavo Arnoldas Mušauskis, Mantvydas Simanauskas, Adas Lukoševičius, Kajus Bružas ir Egidijus Bartkevičius. Jie laimėjo visus susitikimus ir iškovojo 2021 metų „Kalėdinę taurę“. Antrąją vietą iškovojo GA 1/1 grupė (Lukas Radavičius, Dovydas Grišius, Nedas Kubilius, Titas Marozas, Arnas Rimkus ir Edvinas Galinis). Tretieji - GS 0/1 grupė (Egidijus Samuilis, Haroldas Grigas, Adomas Danilovas, Vilius Baškys, Domantas Ripinskis, Edvinas Gedminas ir Domantas Gedminas). Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Titas Bruožis (1G gr.), įmetęs 122 taškus. Mokytojas Giedrius Gedvygas


Naujausiame numeryje “Bibliotekos žinios” pristatomas projektas “Trys dienos su Žemaite”, kurio veiklose aktyviai dalyvavo mūsų mokyklos multimedijos specialybės mokiniai. Jie savarankiškai sukūrė animaciją Žemaitės tekstui “Mergelė ir katinas”. Mokiniai, atlikdami mokomąją praktiką, turėjo patys sukurti scenarijų, numatyti eigą, kaip jis bus įgyvendintas, pasirinkti animacijos rūšį, iš plastilino nusilipdyti veikėjus. Be šitos, projekto metu buvo sukurtos dar 5 animacijos: “Spindulėlis”, “Nedoras oželis”, “Koks mūsų miškas”, “Varna ir lapė”, “Senis ir ožka”. 
Beto naujausiame numeryje rašoma apie lietuvių kalbos mokytojos D. Griškevičienės virtualų pirmosios knygos “Ne/-Išėjusioji” pristatymą ir apie virtualius skaitymus, kuriuos organizuoja mokyklos kūrėjų klubas “Be rėmų” kartu su partneriais - Žemaitės viešąja biblioteka.


2021-12-15 Tytuvėnų skyrius. Mokykloje buvo organizuojama gerumo akcija ,,Paremkime beglobius gyvūnus". Galime pasidžiaugti, jog paaukojome pinigėlių Kelmės beglobių gyvūnų asociacijai. Mūsų dėka, maisteliu ar būtiniausiomis priežiūros priemonėmis buvo aprūpintas likimo nuskriaustas gyvūnėlis.


Mokykloje smagiai atšvęstas kalėdinis rytmetis. Bendruomenę sveikino mokyklos direktorius M. Čerkauskas, pavaduotoja ugdymui S. Jakšienė su vertinimo komisijos narėmis V. Bielskyte ir E. Kančauskyte, GV 1/1 gr. mokinėmis, apžvelgė kabinetų puošybą ir apdovanojo išradingiausius mokinius. Neformaliojo ugdymo organizatorė D. Griškevičienė pristatė naująją Mokinių tarybos pirmininkę I. Biknevičiūtę iš 2g ir padėkojo buvusiajai pirmininkei D. Sabutytei, GM 0/1 gr., už kruopštų ir atsakingą darbą. Susirinkusius šventėn aplankė Snieguolė, kuri perdavė Kalėdų Senio linkėjimus ir žaidimais sukūrė smagią nuotaiką.


Jaukių švenčių Jums linki Kelmės profesinio rengimo centro direktorius Mindaugas Čerkauskas.


Šv. Kalėdos – stebuklų metas, tuo įsitikino Kelmės profesinio rengimo centro darbuotojai. Visiems daug gerų emocijų sukėlė iš KPRC Tytuvėnų skyriaus atvykęs Kalėdų senelis su Snieguole, nešini dideliu maišu dovanų, kurie sveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir dalinosi gera nuotaika.

 


2021-12-20  Tytuvėnų skyrius. Mokykloje vyko kalėdinė popietė ,,Šv. Kalėdų belaukiant‘‘. Renginio metu pasidžiaugta adventiniu laikotarpiu nuveiktais gerais darbais, vykusiomis įvairiomis veiklomis. Nykštukai patikrino mokinių žinias, susijusias su Kalėdų laikotarpiu. Šventės dalyvius pradžiugino netikėtas Kalėdų senelio apsilankymas. Jis mokinius apdovanojo saldainiais ir kvietė iš laimės šulinio išsitraukti jam skirtą dovanėlę.

Puslapiai