Į

                                                                                                                         

                                                                                                                                            

 (8 427) 61 075

Info@kprc.lt  

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai 

Elektroninis dienynas


2019-02-12 Kelmės skyriuje vyko Lietuvos profesinių mokyklų mokinių Šiaulių regiono vaikinų tinklinio varžybos. Jose dalyvavo Šiaulių, Telšių, Joniškio, Radviliškio ir mūsų mokyklos vaikinų tinklinio komandos. Mūsų mokyklos komandai atstovavo: Paulius Šepetys ir Tomas Stonys iš GR 6/1 gr., Dovydas Globys GR 6/2 gr., Tautvydas Šepetys, Andrius Vedeikis, Deividas Ežerskis ir Justas Kinderis iš GR 8/1 gr., Rokas Abrutis IIG gr. Treneris – vyr.kūno kultūros mokytojas Giedrius Gedvygas. Vaikinai  laimėjo prieš  Joniškio, Telšių, Radviliškio komandas,  pralaimėjo Šiaulių PRC ir užėmė II – ąją vietą. Sveikiname !