Į

 (8 427) 61 075

Info@kprc.lt  

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai 

Elektroninis dienynas

Administracija

 

 

VARDAS, PAVARDĖ

PAREIGOS

KONTAKTAI

Mindaugas Čerkauskas

Direktorius

direktorius@kprc.lt tel.: 8 686 33 561

Saulutė Jakšienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui 

pavaduotoja@kprc.lt tel.: 8 611 19 259

Rimas Tenys

Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai

rimas@kprc.lt    tel.: 8 680 50 921

Jonas Rimantas Valutis

Profesinio mokymo skyriaus vedėjas

jvalutis@gmail.com tel.: 8 616 59 641

Albertas Katkauskis

Sektoriaus vadovas

k.albertass@gmail.com.  tel.: 8 611 22 415

Alma Grišiutė

Bendrojo ugdymo skyriaus vedėja

 alma.grisiute@kprc.lt  tel.: 8 600 75 833

Alma Grišiutė

Praktinio mokymo vadovė

alma.grisiute@kprc.lt  tel.: 8 600 75 833

Danutė Pociuvienė

Vyr. buhalterė

buhalterija.kprc@gmail.com  tel.: 8 662 19 795

Elena Puidokienė

Viešųjų pirkimų organizatorė

elena@kprc.lt

Zita Paulavičienė

Buhalterė

zita@kprc.lt

Alma Šilėnaitė

Mokymo dalies administratorė

info@kprc.lt  tel.: (8 4) 276 1075

Vilma Lučinskienė

Metodininkė

vilma.lucinskiene@kprc.lt

Aidana Valošinienė

Vyr. socialinė pedagogė

aidana.valosiniene@kprc.lt

Rasa Petrauskienė

Socialinė pedagogė

rasa.petrauskiene@kprc.lt

Dalia Griškevičienė

Neformaliojo švietimo organizatorė

dalia.griskeviciene@kprc.lt

Jūratė Valatkienė

Neformaliojo švietimo organizatorė

 jurate.valatkiene@kprc.lt

Vita Grigienė

Bibliotekos vedėja

biblioteka@kprc.lt  

Rima Laurinavičienė

Bibliotekininkė

rimalaurinaviciene@gmail.com

Toma Putrimienė

Personalo specialistė

toma.putrimiene@kprc.lt     tel.: 8 687 73 513

Dalė Juknevičienė

Darbų ir civilinės saugos inžinierė

dale.jukneviciene@kprc.lt

Regina Molotokienė

Sekretorė

tytuvenusk@kprc.lt  tel.: (8 4) 274 11 69

Aidana Valošinienė

Administratorė

info@kprc.lt

Viktoras Zavadskis

IT specialistas

viktoras.zavadskis@kprc.lt

Stasė Katkauskienė  

Bendrabučio auklėtoja

tytuvenusk@kprc.lt

Rimas Molotokas

Mokomojo ūkio vedėjas

rimas.molotokas@kprc.lt  tel. 8 613 49 112

Albertas Katkauskis Projektų vadovas k.albertass@gmail.com.  tel. 8 611 22 415