Į

 (8 427) 61 075

Info@kprc.lt  

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai 

Elektroninis dienynas

Kelmės sk. profesijos mokytai

 

 

 

     PROFESIJOS MOKYTOJAI

                         DĖSTOMI  MODULIAI

                              KONTAKTAI

Ignas Bernotas

Pirminis medienos apdirbimas

Statybos stalių darbų technologija

Statybų restauravimo darbai

Mūro darbų technologija

Akmens ir pamatų mūro technologija

ignas.bernotas@kprc.lt

Alvita Miniotaitė   alvita.miniotaite@kprc.lt
Viktoras Zavadskis   viktoras.zavadskis@kprc.lt
Rolandas Kančauskas   rolandas.kancauskas@kprc.lt
Jonas Rimantas Valutis   jonas.valutis@kprc.lt

Asta Gedvygienė

Maisto prekės

Žuvies patiekalų ruošimas

Pasiruošimas lankytojų aptarnavimui

Produktų bei žaliavų paruošimas

Sanitarija ir higiena

asta.gedvygiene@kprc.lt

Lina Gorienė

Lankytojų aptarnavimas

Mėsos  patiekalų ruošimas

lina.goriene@kprc.lt

Daiva Jocienė

Tinkavimo darbų technologija

Dažymo darbų technologija

Apmušalų klijavimo technologija

Pasiruošimo tinkavimui darbai

daiva.jociene@kprc.lt

Edmundas Kvietkauskas

Tinkavimo darbų technologija

Dažymo darbų technologija

Apmušalų klijavimo technologija

Pasiruošimo tinkavimui darbai

edmundas.kvietkauskas@kprc.lt

Herma Kvietkauskienė

Spec.braižyba

Tinkavimo darbų technologija

Apmušalų klijavimo technologija

Plytelių klojimo technologija

herma.kvietkauskiene@kprc.lt

Kęstutis Leškys

Pirminis medienos apdirbimas

Statybų stalių darbų technologija

Pasiruošimo tinkavimui darbai

Tinkavimo darbų technologija

Dažymo darbų technologija

Apdailos plytelėmis darbai

kestutis.leskys@kprc.lt

Vytautas Mažulis

Tinkavimo darbų technologija

Dažymo darbų technologija

Apmušalų klijavimo technologija

vytautas.mazulis@kprc.lt

Algirdas Mikalauskis

Pirminis medienos apdirbimas

Statybų stalių darbų technologija

Statybų restauravimo darbai

Mūro darbų technologija

Akmens ir pamatų mūro technologija

algirdas.mikalauskis@kprc.lt

Regina Palubinskienė

Vadybos pagrindai

Civilinė sauga

Prekybos įmonių įrengimas ir išplanavimas

Technologijos

regina.palubinskiene@kprc.lt

Dalia Pranaitienė

Saldūs patiekalai ir gėrimai

Miltinių patiekalų ruošimas

Mėsos patiekalų ruošimas

Lankytojų aptarnavimas

Maitinimo įmonių įrengimai

dalia.pranaitiene@kprc.lt