Į

 (8 427) 61 075

Info@kprc.lt  

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai 

Elektroninis dienynas


2021-05-30 Kelmės skyrius. Gegužės 23 – 29 dienomis mūsų mokyklos profesijos mokytojos Skaistė Valutienė ir Asta Gedvygienė bei profesinio mokymo skyriaus vedėjas Jonas Valutis lankėsi Lenkijoje, Grybov ir Novy Sacz miestuose pagal „Erasmus+“ projekto Nr. 2019-1-LT01-KA102-060104 ,,Tarptautinė praktika ATEIČIAI: modulinė statyba, veganų ir vegetarų virtuvė, elektromobiliai ir hibridiniai automobiliai” programą. Labai džiaugiamės, kad šis regionas palaiko su mūsų mokykla glaudžius bendradarbiavimo santykius ir priima mūsų įvairių specialybių mokinius trumpalaikei praktikai, įdarbina įvairiose įmonėse, padeda kelti profesinę kvalifikaciją ir gauti daugiau profesinių įgūdžių. Vizito metu lankėmės keliose profesinėse mokyklose, mokinių praktikos įmonėse, susipažinome su jų įdarbinimo, apgyvendinimo sąlygomis. Grybov gimnazijoje diskutavome apie mokymo programas, mokinių motyvaciją, Lietuvos bei Lenkijos švietimo sistemos panašumus ir skirtumus, darbo ypatumus pandeminės situacijos metu, apžiūrėjome mokyklos materialinę bazę. Po užsiėmimų galėjome „akis paganyti“ ir kojas pramankštinti įspūdingoje to krašto gamtoje: aplankėme Krynica Zdroj, popiežiaus Jono Pauliaus II apsilankymo vietą, Zakopanę, Krokuvą ir Veličkos druskų kasyklas.