(8 427) 61 075

Info@kprc.lt

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai

Elektroninis dienynas

Gruodžio mėnesį vyko tradicinės mokyklos krepšinio „Kalėdinės taurės“ varžybos. Jose dalyvavo 4 grupės: GA 1/1, 1G, GA 0/2 ir GS 0/1. Geriausiai sekėsi GA 0/2 grupės komandai, kuriai atstovavo Arnoldas Mušauskis, Mantvydas Simanauskas, Adas Lukoševičius, Kajus Bružas ir Egidijus Bartkevičius. Jie laimėjo visus susitikimus ir iškovojo 2021 metų „Kalėdinę taurę“. Antrąją vietą iškovojo GA 1/1 grupė (Lukas Radavičius, Dovydas Grišius, Nedas Kubilius, Titas Marozas, Arnas Rimkus ir Edvinas Galinis). Tretieji - GS 0/1 grupė (Egidijus Samuilis, Haroldas Grigas, Adomas Danilovas, Vilius Baškys, Domantas Ripinskis, Edvinas Gedminas ir Domantas Gedminas). Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Titas Bruožis (1G gr.), įmetęs 122 taškus. Mokytojas Giedrius Gedvygas