Atvirų durų diena 2

Balandžio 12 – 13 d. visos šalies profesinio mokymo įstaigos vienu metu rengė atvirų durų dienas. Apsilankyti ir susipažinti su profesiniu mokymu kviečiami visi – mokiniai ir jų tėvai, karjeros specialistai bei visi besidomintys profesinio mokymo galimybėmis. Dalyvauti atvirų durų dienos programoje šiemet kvietė ir VšĮ Kelmės PRC Tytuvėnų skyrius.

Du žavūs mūsų mokyklos pirmakursiai Jonas Mileris ir Kristupas Mozeris pristatė transporto priemonių remontininko modulinę mokymo programą. Atvykusieji dalyvavo edukacijoje „Variklių diagnostika su BOSCH firmos aparatūra“, susipažino su automobilių serviso įranga, darbo įrankiais bei remonto technologijomis, dalyvavo edukacijoje suvirinimo darbų laboratorijoje. Turėjo galimybę išbandyti mokyklos lengvąjį automobilį SEAT Leon ir traktorių „Iveco“.

Mokykloje pristatyta modulinė floristo mokymo programa. Būsimosios floristės susipažino su šios specialybės darbo perspektyvomis. Merginos taip pat sužinojo, kaip svarbu šiame darbe mokėti derinti spalvas, žinoti įvairias augalų rūšis, gebėti komponuoti, būti komunikabiliam. Išsivežė į namus pačių dekoruotas gyvais augalais dėžutes.

Kitos merginos, kepdamos ir subtiliai dekoruodamos migdolinius sausainius su ganašo įdaru, „pasimatavo“ konditerio specialybę.

Visi norintieji turėjo galimybę išsimaudyti uždarame plaukimo baseine su pirtimis, pasimankštinti sporto treniruoklių salėje.

Atvirų durų dienos – tai darbingos, turiningos, naudingos, pilnos šurmulio dienos. Tikimės, kad atvykę mokiniai puikiai praleido laiką.

Kitos naujienos

Skip to content